Новини

Милованов відмовився від посади міністра в новому Кабміні, – ЗМІ

0

Міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Тимофій Милованов залишить свій пост і не обійме посаду міністра в новому складі Кабміну.

Про це повідомило “Інтерфакс-Україна” інформоване джерело.

За словами співрозмовника агентства, Милованов отримав пропозицію продовжити роботу в новому уряді, проте відмовився від неї.

“Чинний міністр розвитку економіки і сільського господарства України Тимофій Милованов відмовився від пропозиції очолити нове міністерство в новому уряді. Милованов відхилив пропозицію очолити Міністерство аграрної політики після зустрічі з президентом Володимиром Зеленським”, – пише LIGA.net із посиланням на своє джерело в Мінекономіки.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16