Політика

Міністерство Оборони не змогли знайти посаду для Бутусова, і “накинулись” на журналіста з дивними натяками

0
У Міністерстві оборони заявили, що за результатами співбесіди з журналістом Юрієм Бутусовим, кадрові служби повідомляють про відсутність вакансій, відповідних рівню його амбіцій

Про це повідомляє пресслужба відомства, пише Еспресо.

Зазначається, що ідея долучити Юрія Бутусова до роботи у межах Міністерства оборони не передбачала пропозиції йому посади заступника, 1-го заступника, міністра оборони, адеж повинні бути відповідні професійні підстави, які, за оцінкою кадрового органу МОУ, у Бутусова поки відсутні.

“За результатами розмови з шановним журналістом сьогодні, кадрові служби змушені повідомити про відсутність вакансій, відповідних рівню його амбіцій, котрі наразі перевищують його рівень необхідних компетенцій”, – йдеться в повідомленні.

У відомстві зауважили, що призначення на посади в Міноборони здійснюється відповідно до законів України і ця процедура не може бути переглянута.

“Порядок призначення на посади не передбачає винятків ані для людей, які вважають, що міністр оборони може призначати “міністра оборони”, ані для авторів чудесних “програм”, в яких поради космічного масштабу межують з космічного масштабу некомпетентністю, ані для людей з “комплексом Наполеона”, – наголосили в Міноборони.

У відомстві сподіваються, що в разі прийняття Юрієм Бутусовим пропозицій відповідно до рівня теперішньої компетенції, його здібності дозволять швидко набути фаховості, зробити кар’єру та просунутися на вищі посади в МОУ.

null

Скріншот: Facebook Міноборони