Політика

Міністр оборони Зеленського нагородив посіпаку окупантів Вілкула медаллю «За сприяння Збройним Силам України»

0

Ось так генерали Зеленського роздають агентам російських окупантів нагороди. І це не дивно. Свої своїх завжди підтримають.

“Міністр оборони нагородив міського голову відомчою відзнакою — медаллю «За сприяння Збройним Силам України».” скромно повідомляє Оперативне командування “Схід” Збройних Сил України. Ось так панове. Цікаво, наскільки швидко міністр Зеленського нагородить Портнова, Лукаш, а може ще когось з росіян цією медаллю? Ну, а що, чого соромитися своїх?

Як ми бачимо, генерали Зеленського не тільки нагороджують російських шісток, а й Генерали Зеленського відбирають у бійців ЗСУ зброю і їх без перешкод беруть у полон окупанти

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist