Суспільство

Міністр-втікач часів Януковича Захарченко заявив, що готовий очолити терористів “Л/ДНР”

0

Ексміністр-втікач внутрішніх справ Віталій Захарченко сказав, що готовий очолити терористів на Донбасі в разі злиття “Л/ДНР” в одну “республіку”.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Про це колишній чиновник часів Віктора Януковича повідомив в ефірі пропагандистського російського каналу Russia Today. З його слів, усе нібито залежить від “волі народу”.

“Якщо так питання буде стояти і народ захоче мене там бачити як президента. У мене достатньо сил і досвіду. Так, я готовий”, – сказав Захарченко.

Також позитивно поставився до “виборів” на тимчасово окупованих територіях. На його думку, дві “республіки” потрібно об’єднати, прибравши “інституційні ями” та “тіньові схеми”.

“Я пропоную створити відкритий фонд відновлення та допомоги Донбасу і нехай Росія, Україна, учасники “нормандського формату” наповнять його реальними грошима”, – говорив Захарченко.

Зазначимо, що Захарченко 2014 року втік з України і пізніше сам заявляв, що отримав громадянство Росії.

Нагадаємо, що Печерський районний суд Києва заочно заарештував ексміністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка.