Суспільство

Міноборони та мережа “Алло” відповіли блогерці, яка образила офіцера ЗСУ

0

У Міністерстві оборони України, а також у компанії “Алло” відреагували на скандал з українською блогеркою di.rubens (Таїсія Онацька (Маламан), яка продемонструвала симпатію до РФ у відео з Майдану Незалежності в Києві.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Пресслужба Міноборони у Facebook вказала, що “з нетерпінням” чекає на скаргу дівчини на офіцера Збройних сил Анатолія Штефана (“Штірліца”). Нагадаємо, український військовий поділився скандальним роликом di.rubens і висловив своє обурення. У відповідь українка назвала чоловіка “ганьбою української армії” і заявила, що готується до суду.

Оборонне відомство підкреслило, що це питання буде на особливому контролі.

Скандальне відео di.rubens

“Контрольне питання буде особливим: Україна чи Росія?” – зазначили в Міноборони.

Скриншот

На Facebook-сторінці “Алло” повідомили, що дійсно користувалися послугами блогерки – вона знімала контент для TikTok-акаунта компанії на замовлення підрядника. Водночас в “Алло” підкреслили, що Маламан не працювала безпосередньо у них, а позицію дівчини вони не поділяють.

“Зі свого боку компанія “Алло” відмовляється від будь-яких послуг Маламан”, – ідеться в повідомленні.

Скриншот
Документ