Війна

“Мінус 31 бойовиків”: ЗСУ замінували дорогу, а потім “смажили” нас вогнем, там був хаос – найманці РФ

0

Всього за два дні найманці Російської Федерації зі складу «ДНР» під Горлівкою втратили два десятка осіб «двохсот», і ще одинадцять – «трьохсотими». В цей же час джерело в армійському корпусі найманців РФ повідомив про подробиці засідки, яка була влаштована Збройними силами України участю диверсантів – бойовикам. Про це більш детально на своїй сторінці розповів журналіст Микита Синицин, який отримав дані зі своїх джерел в «ЛДНР».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Повідомляється, що масштабний бій відбувся в околицях опорного пункту, де диверсанти Збройних сил України змогли замінувати велику ділянку в тилу «Донецької народної республіки», а після цього зустріли «жарким» вогнем групу бойовиків, яка йшла на газорозподільний пункт, щоб евакуювати постраждалих. Коли почався бій, найманці РФ почали панікувати і відкрили вогонь у відповідь, причому наосліп. В результаті зіткнення завершилося великою кількістю загиблих в складі «ДНР».

Джерело в ОРДО з обуренням повідомляє: «ДРГ України двома групами змогли замінувати дачу, дорогу і окопи, а після цього зустріли вогнем дві наші групи. Хлопці йшли на ГРП, щоб евакуювати постраждалих. Фактично наосліп вони почали відповідати на обстріли ВСУ з артилерії.