Новини

“Мінус три генерали”: Ердоган обезголовив угруповання військ РФ і Сирії

0

Після загострення ситуації в Сирії, в провінції Ідліб, коли в ніч на 28 лютого ВКС Росії і ВПС Сирії завдали смертельного удару по позиціях Туреччини, в результаті чого загинули відразу 33 турецьких військових, із заявою про помсту виступив глава Міністерства оборони Туреччини.

Після таких слів головного турецького військового, армія країни розпочала дій. Протягом останньої доби Анкара за допомогою своїх військових безпілотників знищила безліч ворожих об’єктів в Сирії, військової техніки, і живої сили сирійсько-російської армії. Таку інформацію, зокрема, підтвердив військовий кореспондент з Росії, який присутній на місці бойових дій в Сирії.

Крім рядових військових, стало відомо про величезну для армії Асада, значущою втрати. Йдеться про те, що в результаті високоточних ударів безпілотників Туреччини поблизу Саракіба загинули три генерала сирійських Збройних сил. Дану інформацію опублікував користувач в соціальній мережі «Твіттер». Свою увагу на пості акцентував офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан в своєму телеграм-каналі.

Так, Штефан пише: «Збройні сили Туреччини і далі продовжують відпрацьовувати послідовно по ворогу за своїх солдатів. Були знищені десятки одиниць військової техніки і озброєння, сотні асадітов і представників «ПВК», а також три генерали ».