Новини

“Мінус три генерали”: Ердоган обезголовив угруповання військ РФ і Сирії

0

Після загострення ситуації в Сирії, в провінції Ідліб, коли в ніч на 28 лютого ВКС Росії і ВПС Сирії завдали смертельного удару по позиціях Туреччини, в результаті чого загинули відразу 33 турецьких військових, із заявою про помсту виступив глава Міністерства оборони Туреччини.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Після таких слів головного турецького військового, армія країни розпочала дій. Протягом останньої доби Анкара за допомогою своїх військових безпілотників знищила безліч ворожих об’єктів в Сирії, військової техніки, і живої сили сирійсько-російської армії. Таку інформацію, зокрема, підтвердив військовий кореспондент з Росії, який присутній на місці бойових дій в Сирії.

Крім рядових військових, стало відомо про величезну для армії Асада, значущою втрати. Йдеться про те, що в результаті високоточних ударів безпілотників Туреччини поблизу Саракіба загинули три генерала сирійських Збройних сил. Дану інформацію опублікував користувач в соціальній мережі «Твіттер». Свою увагу на пості акцентував офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан в своєму телеграм-каналі.

Так, Штефан пише: «Збройні сили Туреччини і далі продовжують відпрацьовувати послідовно по ворогу за своїх солдатів. Були знищені десятки одиниць військової техніки і озброєння, сотні асадітов і представників «ПВК», а також три генерали ».