Політика

Мирослав Гай попередив “зелених чоловічків” у владі: «Українці готові до супротиву»

0

Відомий волонтер, ветеран АТО, офіцер запасу ЗСУ Мирослав Гай пише на своїй сторінці в Facebook, росіяни через «зелену владу» намагаються не тільки нівелювати останні гуманітарні та культурні надбання України, а й роблять окремі нападки на представників української інтелігенції.

Мирослав Гай зазначає, наприклад, зараз намагаються анулювати призначення Сергія Квіта головою Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти.

Сергій Квіт очолює Агентство з лютого 2019 року.

Волонтер пояснює, справа в тому, що недавно Агентство виявило плагіат в дисертації колишнього першого заступника голови АП Януковича Андрія Портнова і тепер юрист Януковича мстить Сергія Квіта.

Буде дивом, якщо Сергія Квіта залишать, тому що йде війна і зараз вона перемістила активну фазу в культурний і гуманітарний сектор.

«Наше з вами завдання боротися за Україну будь-яким способом, кожен на своєму місці. «Зелені чоловічки» повинні дізнатися, що є глибинне українську державу і опір на місцях », — резюмував Мирослав Гай.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist