Новини

“Миротворець” обіцяє занести до свого “чистилища” організаторів акцій проти евакуйованих українців з Китаю

0
Усі виявлені провокатори і організатори акцій проти надання допомоги нашим співгромадянам, які повернулися з Китаю будуть занесені у “чистилище” сайту “Миротворець”

Про це “Миротворець” повідомив у Twitter.

Всі виявлені провокатори і організатори акцій проти надання допомоги нашим співгромадянам, які повернулися сьогодні з Китаю, будуть занесені у “Чистилище” сайту “Миротворець”. Суспільство має знати їх в обличчя. Просимо ЗМІ долучитися до виявлення тих, хто цілеспрямовано підбурює людей до скоєння цього злочину”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, жителі селища міського типу Нові Санжари у Полтавській області протестують проти завезення до них евакуйованих із Китаю людей, вони перекрили дорогу й палили шини, а також вступили у сутички з поліцейськими.

ВСІ ВИЯВЛЕНІ ПРОВОКАТОРИ І ОРГАНІЗАТОРИ АКЦІЙ ПРОТИ НАДАННЯ ДОПОМОГИ НАШИМ СПІВГРОМАДЯНАМ, ЯКІ ПОВЕРНУЛИСЯ СЬОГОДНІ З КИТАЮ, БУДУТЬ ЗАНЕСЕНІ У ЧИСТИЛИЩЕ САЙТУ “МИРОТВОРЕЦЬ”.
Нагадуємо:
Ст. 135 Кримінального кодексу України “Залишення в небезпеці”

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist