Суспільство

“Митися у свята можна в будь-який час доби”, – РФ піднесла “подарунок” Криму до 8 Березня

0

У Криму з нагоди 8 Березня скасували обмеження на постачання води населенню. На півострові не оцінили таку “щедрість”.

З нагоди свята 8 Березня в деяких містах окупованого Криму скасували обмеження по водопостачанню населення.

Днями окупанти повідомили Ялту, що 7 і 8 березня з нагоди свята вода буде подаватися цілодобово, а не за графіком. У Сімферополі люди зможуть користуватися водою в будь-який час доби довше – з 6 по 9 березня.

“Два дні щастя в житті Криму”, – зазначив ресурс. Він звернув увагу на те, що російська влада в сталася катастрофи звинувачують українську владу. “Злочин” Києва полягає в тому, що в 2014 році був перекритий Північно-Кримський канал.

“Проблема виникла дійсно в 2014 році, коли Крим був анексований. Підхід України логічний – раз хапнув, то взяли на себе відповідальність за все”, – зазначив автор Telegram-каналу.

Він констатував, що цей “подарунок” продемонстрував ту плачевну ситуацію, яка відбувається з Кримом під керівництвом Росії.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16