Політика

Михайло Саакашвілі заявив, що планує повернутися в Грузію

0

Голова виконавчого комітету Ради реформ України, колишній президент Грузії Міхеїл Саакашвілі заявив, що повертається на батьківщину. Незважаючи на те, що там на нього зареєстрували декілька кримінальних проваджень.

Він висловив подяку Україні як своєму “другому дому”, хоча вже не раз говорив про намір виїхати з країни. Своє рішення політик пояснив у відеозверненні грузинською мовою, яке опубліковано на YouTube, – пише obozrevatel
“Помилки, звичайно ж були, і були дуже серйозні, але Бог свідок, я хотів кращого для свого народу”, – цитують його слова в розшифровуванні під роликом, де Саакашвілі вибачається перед грузинським народом і каже, що повертається.

Політик заявив, що за помилки, які зробив тому, що не зміг здійснити до кінця свої задуми, публічно просить вибачення перед усіма. Він зізнався, що безмежно вдячний грузинському народу, який зробив його учасником успішного історичного процесу будівництва Грузинської держави.

“Протягом усіх цих семи років не було жодного дня, щоб я не був зацікавлений новинами Грузії, і я точно знаю, що моя робота на посаді президента не була марною, і багато з того, що ми створили, досі збереглося і працює . Але водночас, коли я чую новини з Грузії, я точно розумію і знаю, що ми можемо жити набагато крутіше, набагато краще і кожен грузин може бути багатим, і це у нас вийде разом! Я повертаюся!” – заявив Саакашвілі.

Він також зізнався в любові до України та подякував долі, яка дала йому можливість останні сім років відчувати захищеність і отримати час на те, щоб усе обдумати й переосмислити. Тепер, підкреслив політик, він уже знає, “як краще служити нашій країні, як уникнути помилок”.