Новини

Моїй родині не подобається, що я працюю президентом, – Зеленський

0

Родині президента України Володимира Зеленського не подобається обмеження, які накладає на їхнє життя його робота.

Про це він розповів в інтерв’ю The Guardian, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

“Це важко. Їм не подобається моя робота”, – сказав Зеленський. Він пояснив, що будь-який вихід із будинку відбувається лише в супроводі охорони, а приємний відпочинок здається недоречним, коли країна воює.

За словами президента, його дружина Олена, колишня авторка “Кварталу 95”, вважає за краще бути в тіні. І найбільше дратує його нова робота 16-річну дочку – через вимоги безпеки, хоча охоронці і намагаються бути якомога більш непомітними.

З іншого боку, зазначив Зеленський, його 7-річний син гордо заявляє кожному, що його тато президент.

“Я прийшов днями додому і запитаю: “Чому зі мною ніхто не вітається?” І почув власний голос по телевізору. Це була моя промова. А син каже: “Не чіпай нас, ми дивимося президента!”- розповів журналістам Зеленський.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist