Новини

Моїй родині не подобається, що я працюю президентом, – Зеленський

0

Родині президента України Володимира Зеленського не подобається обмеження, які накладає на їхнє життя його робота.

Про це він розповів в інтерв’ю The Guardian, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

“Це важко. Їм не подобається моя робота”, – сказав Зеленський. Він пояснив, що будь-який вихід із будинку відбувається лише в супроводі охорони, а приємний відпочинок здається недоречним, коли країна воює.

За словами президента, його дружина Олена, колишня авторка “Кварталу 95”, вважає за краще бути в тіні. І найбільше дратує його нова робота 16-річну дочку – через вимоги безпеки, хоча охоронці і намагаються бути якомога більш непомітними.

З іншого боку, зазначив Зеленський, його 7-річний син гордо заявляє кожному, що його тато президент.

“Я прийшов днями додому і запитаю: “Чому зі мною ніхто не вітається?” І почув власний голос по телевізору. Це була моя промова. А син каже: “Не чіпай нас, ми дивимося президента!”- розповів журналістам Зеленський.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16