Політика

Мого сина нагородили орденом “За мужність” разом із брехуном і зрадником, який кинув його на полі бою, – батько загиблого під Зайцевим морпіха Журавля

0

Батько загиблого під Зайцевим морпіха Ярослава Журавля обурився тим, що військового, який кинув його сина вмирати на полі бою, президент Володимир Зеленський нагородив орденом “За мужність” третього ступеня.

Про це батько загиблого морпіха розповів у відеозверненні, оприлюдненому на ютуб-каналі блогера Андрія Луганського, повідомляє Цензор.нет.

Той факт, що один із товаришів Журавля покинув його в небезпеці, підтвердився на відео з камери загиблого військового медика Миколи Илина.

“Мого сина нагородили орденом “За мужність” III ступеня разом з брехуном, зрадником морської піхоти, який покинув своїх товаришів. Це тільки завдяки відео, яке загиблий “Естонець” залишив для нас. Втративши магазини, подарувавши сепарам ті 60 патронів. І залишив своїх товаришів. Якби вони не втекли, то цього не було б. Не було б загиблого Естонця, контуженого і пораненого Андрія Підлісного. Все було б інакше. І ті 25 – 30 метрів, які залишалися до мого сина, вони б пройшли, і вони б його винесли”, – говорить батько загиблого морпіха.

Після хвилі обурення, що піднялася в соцмережах через трагедію, до батька загиблого приїхало командування морської піхоти Збройних Сил України та почало виправдовуватися.