Політика

«Монобільшість втратить силу»: Арахамія пояснив, чому керівництво партії не виганяє недобросовісних депутатів

0

Голови парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не виключив можливість розколу президентської монобільшості. За його словами, «такі сценарії є, і вони опрацьовуються», передає «УНІАН».

«Не можна ігнорувати цей факт з одного боку. З іншого боку, ми ж, певною мірою, на політичній розтяжці », – заявив політик в ефірі телеканалу «Україна 24» у середу, 17 червня.

Він також розповів, чому фракція не поспішає прощатися з депутатами, які допустили ту чи іншу «помилку».

«Кожен раз, коли хтось щось робить… журналісти, і громадськість кажуть: «Давайте виженемо його з фракції». Для мене ж народний депутат – це на довгій дистанції якась кількість голосувань. Це можуть бути дуже важливі і системні для країни закони. Якщо ми будемо ось так розлучатися з цими людьми, то в кінці ми дійсно не зможемо нічого приймати, у нас не буде для цього достатньої політичної волі», – пояснив Арахамія.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16