Політика

«Монобільшість втратить силу»: Арахамія пояснив, чому керівництво партії не виганяє недобросовісних депутатів

0

Голови парламентської фракції «Слуга народу» Давид Арахамія не виключив можливість розколу президентської монобільшості. За його словами, «такі сценарії є, і вони опрацьовуються», передає «УНІАН».

«Не можна ігнорувати цей факт з одного боку. З іншого боку, ми ж, певною мірою, на політичній розтяжці », – заявив політик в ефірі телеканалу «Україна 24» у середу, 17 червня.

Він також розповів, чому фракція не поспішає прощатися з депутатами, які допустили ту чи іншу «помилку».

«Кожен раз, коли хтось щось робить… журналісти, і громадськість кажуть: «Давайте виженемо його з фракції». Для мене ж народний депутат – це на довгій дистанції якась кількість голосувань. Це можуть бути дуже важливі і системні для країни закони. Якщо ми будемо ось так розлучатися з цими людьми, то в кінці ми дійсно не зможемо нічого приймати, у нас не буде для цього достатньої політичної волі», – пояснив Арахамія.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist