Суспільство

Монобільшість хоче дозволити правоохоронцям перевіряти телефони українців

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

На розгляді Верховної Ради з’явився законопроєкт, який передбачає отримання правоохоронними органами доступу до гаджетів українців.

Авторами законопроекту стали одинадцять депутатів фракції “Слуга народу” та по одному нардепу від груп “Довіра” і “За майбутнє”, повідомляє “Думка”.

Вони запевняють, що законопроєкт №4004 необхідний для боротьби із кібератаками та дозволить на законних підставах використовувати електронні докази у кримінальних справах. Нардепи хочуть таким способом покращити систему взаємодії інтернет-провайдерів і правоохоронних органів, шляхом можливості проведення оперативно-розшукових дій та отримання тимчасового доступу до речей, документів та іншої інформації.

Згідно із законопроектом, провайдери за власні кошти мають встановлювати необхідне обладнання для проведення таємного слідства. І оператори не матимуть права розголошувати інформацію про проведення слідчих дій.

Нардепи, що подали законопроєкт на розгляд, пропонують змінити пункти Кримінального процесуального кодексу України, а також закону України “Про телекомунікації”. Вони хочуть розділити поняття електронного документу як одного із електронних доказів, та інших документів, що можуть подаватися у електронному вигляді.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16