Політика

Монобільшість хоче виключити Лероса з партії після його критики на адресу Зеленського з трибуни Ради

0

Народні депутати від “Слуги народу” почали збирати підписи за виключення з фракції свого колеги Гео Лероса. Про це в коментарі LB.ua повідомила нардеп Ірина Верещук, пише ІнфоРезист.

За її словами, на поточний момент за виключення Лероса поставили свої підписи більше 70% “слуг народу”. Верещук також висловила думку, що приводом для виключення Лероса стала його заява з критикою президента Володимира Зеленського.

Сам нардеп заявив, що Володимир Зеленський наказав керівнику фракції Давиду Арахамії в терміновому порядку зібрати підписи за його виключення. Нардеп також зазначив, що глава держави особисто тисне на депутатів, які виступають проти виключення Лероса.

  • Президент Володимир Зеленський назвав “мікробами” народних депутатів “Слуги народу”, які забули, для чого потрапили до Верховної Ради.
  • 28 серпня невідомі спалили автомобіль народного депутата Гео Лероса.
  • В ході засідання Верховної Ради 1 вересня Лерос звинуватив президента Зеленського в порушенні передвиборчих обіцянок. Він заявив, що Зеленський “заразив всю країну своїми мікробами і бактеріями брехні”.