Політика

“Монозбрід”: Борислав Береза жорстко розкритикував дії партії “Слуга народу”

0

Політична партія «Слуга народу» не є самостійною політичною силою, це більше схоже на монозбрід. Такої думки дотримується колишній народний депутат України Борислав Береза.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Своїми доводами політик поділився на сторінці в «Фейсбук»: він зазначає, що члени політсили спочатку говорять, а потім вже думають. Депутатам «Слуги народу» варто було б спочатку консультуватися у експертів, щоб не потрапляти в негативні ситуації, але вони з якоїсь причини цього не роблять.

Так сталося і цього разу, коли мова зайшла про публічний переказ грошей, виділених державою на потреби партії в фонд боротьби з коронавірусом. Але пізніше, порадившись з юристами, нардепи- «слуги» з’ясували, що це неможливо.

«І так у всьому. Ідіоти, до цих пір не можуть зрозуміти, що, з огляду на їх рівень знань і компетентності, вони спочатку повинні консультуватися у експертів і професіоналів, а потім обіцяти. Хоча для цього треба порозумнішати, а це все-таки вище їх можливостей. І зауважте, що ці люди пишуть закони для нас з вами. А ще голосують, не читаючи законопроекти. Одним словом, #монозбрід», — резюмував Береза.

Нагадаємо, раніше на своїй сторінці в Facebook екс-нардеп України Борислав Береза ​​повідомив, що поки в Україні бушує коронавірус, а економіка знаходиться зовсім близько від дефолту, влада країни нічого не робить для того, щоб вийти з кризової ситуації. Як зазначив політик, Україна стоїть не тільки перед загрозою пандемії коронавірусу COVID-2019, але також перед станом дефолту. Але замість того щоб обговорити, а потім прийняти відповідні законопроекти, зокрема проект закону про банки, який унеможливлює повернення ПриватБанку в приватну власність (мова йде про Ігоря Коломойського), фракція «Слуга народу» вирішила піти іншим шляхом.

У той же час колишній народний депутат України нагадав події 100-річної давності, коли Україна втратила свою незалежність в результаті внутрішніх розборок і зовнішньої інтервенції з боку сусідніх країн. Він вважає, що в нинішній ситуації всі українці повинні діяти спільно.