Політика

“Монозбрід”: Борислав Береза жорстко розкритикував дії партії “Слуга народу”

0

Політична партія «Слуга народу» не є самостійною політичною силою, це більше схоже на монозбрід. Такої думки дотримується колишній народний депутат України Борислав Береза.

Своїми доводами політик поділився на сторінці в «Фейсбук»: він зазначає, що члени політсили спочатку говорять, а потім вже думають. Депутатам «Слуги народу» варто було б спочатку консультуватися у експертів, щоб не потрапляти в негативні ситуації, але вони з якоїсь причини цього не роблять.

Так сталося і цього разу, коли мова зайшла про публічний переказ грошей, виділених державою на потреби партії в фонд боротьби з коронавірусом. Але пізніше, порадившись з юристами, нардепи- «слуги» з’ясували, що це неможливо.

«І так у всьому. Ідіоти, до цих пір не можуть зрозуміти, що, з огляду на їх рівень знань і компетентності, вони спочатку повинні консультуватися у експертів і професіоналів, а потім обіцяти. Хоча для цього треба порозумнішати, а це все-таки вище їх можливостей. І зауважте, що ці люди пишуть закони для нас з вами. А ще голосують, не читаючи законопроекти. Одним словом, #монозбрід», — резюмував Береза.

Нагадаємо, раніше на своїй сторінці в Facebook екс-нардеп України Борислав Береза ​​повідомив, що поки в Україні бушує коронавірус, а економіка знаходиться зовсім близько від дефолту, влада країни нічого не робить для того, щоб вийти з кризової ситуації. Як зазначив політик, Україна стоїть не тільки перед загрозою пандемії коронавірусу COVID-2019, але також перед станом дефолту. Але замість того щоб обговорити, а потім прийняти відповідні законопроекти, зокрема проект закону про банки, який унеможливлює повернення ПриватБанку в приватну власність (мова йде про Ігоря Коломойського), фракція «Слуга народу» вирішила піти іншим шляхом.

У той же час колишній народний депутат України нагадав події 100-річної давності, коли Україна втратила свою незалежність в результаті внутрішніх розборок і зовнішньої інтервенції з боку сусідніх країн. Він вважає, що в нинішній ситуації всі українці повинні діяти спільно.