Новини

Монумент “Батьківщина-Мати” в Києві не знесуть, але демонтаж герба СРСР з нього передбачено законом, – директор УІНП Дробович

0

Директор Українського інституту національної пам’яті Антон Дробович закликав не звертати уваги на чутки про можливе знесення монумента “Батьківщина-Мати” в Києві.

Як пояснив Дробович в ефірі ObozTV, прибрати радянський герб зі щита не тільки можливо, але і має бути зроблено за законом про засудження комуністичного і націонал-соціалістичного тоталітарних режимів, інформує Цензор.НЕТ.

“Це цілком можливо, і з технічної точки зору також. Це низка процедур, технічних і юридичних, які потрібно виконати. Тут треба менше хайпу. Просто спокійно зробити справу”, – зазначив він.

Дробович закликав не звертати уваги на чутки про можливе знесення монумента. Він наголосив, що демонтувати саму “Батьківщину-Мати” ніхто не збирається.

“По-перше, це 300 тонн! По-друге, це дуже складна і знакова для України архітектурна скульптура”, – пояснив директор УІМП.

На запитання, скільки часу знадобиться, щоб прибрати зі статуї комуністичні символи, він відповів: “Я би дуже хотів, щоб до закінчення моєї каденції все це було цивілізованим способом (зроблено. – Ред.)”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist