Суспільство

“Моральний ур#д, кончений нац#к”: Антін Мухарський розніс на друзки свою колишню дружину за “воїнів-селюків”

0

Шоумен Антін Мухарський відреагував на різкі слова своєї колишньої дружини, скандальної української телеведучої Сніжани Єгорової, про постмайданну Україну та народних героїв. Відповідну публікацію Мухарський зробив в Facebook, передають Патріоти України.

Зокрема Єгорова заявила, що їй не подобаються українські “герої-рагулі” і їх “висока суїцидальна готовність”. “Друзі, я жив з цим щодня з початку Майдану. Люди і структури, які шість років поспіль знищували мене і мою репутацію, тепер взялися за тих, хто має хоч якусь причетність до Майдану і російсько-української війни. Те, що тільки що було полем моєї щоденної особистої битви, стало надбанням широкої громадськості“, – написав Мухарський.

Він додав, що Єгорова шість років не дає йому можливості нормально бачитися з трьома їхніми спільними дітьми. В останні два роки вона взагалі припинила будь-які контакти дітей з Мухарським через те, що він “кончений нацик, фашист, моральний урод”.

“Особисто для мене все, що зараз так активно обговорюється в соцмережах – є давно звичною реальністю. А тим, хто забув або не знав нагадую: практично весь російськоорієнтований український шоу-бізнес, політикум, бізнес-істеблішмент, мислить так, як артикулює це С .Є (Сніжана Єгорова, – ред.). Ви все ще вірите в можливість діалогу з малоросами? Тоді Сніжана Єгорова йде до вас“, – з іронією пише шоумен.