Суспільство

Мосейчук тепер не тільки під Коломойським, а й під Медведчуком: фраза «народ Донбасу» тепер візитка «1+1» і «Права на владу»

0

Політолог Тарас Чорновіл пише на своїй сторінці в Facebook, не встигли все відійти від шоку, що Медведчук тепер співвласник каналу «1+1», як уже прийшла нова не менш дивна новина.

Телеведуча Наталя Мосейчук в ефірі «Права на владу» виголосила словосполучення «народ Донбасу». Цей винахід виключно кремлівського агітпрому для обґрунтування агресії проти України. У самому Донбасі, серед помітних там фігур, в тому числі активу Партії регіонів цю фразу не використовувалися ніколи. Там було модно грати в жалісливе, що «ми найкраща частина народу України, а нас ніхто не чує».

Політолог зазначає, після висловлення Мосейчук хтось в студії таки обурився: «Хіба такий “народ Донбасу” є?». На що Мосейчук запропонувала подивитися, що про все це думають самі мешканці Донбасу. Далі пішов ролик, знятий, очевидно, у співпраці з російським телеканалом «Зірка». Опитувані шипіли, що «Україна повинна перепросити у народу Донбасу».

Тарас Чорновіл зазначає, такі метаморфози можуть дійсно свідчити про перехід каналу під контроль Москви і її представників, тому що деякі фрази є маркерними.

Джерело: Replyua.net

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist