Суспільство

Москвичка 20 років жила з трупом сина, а померлого чоловіка запакувала та викинула на смітник

0

У Москві пенсіонерка винесла на смітник тіло співмешканця, щільно зашите в штору, і перев’язане стрічкою. Імовірно, він помер від раку, а жінка винесла тіло, оскільки не знайшла коштів на похорон, передають Патріоти України з посиланням на росЗМІ.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

«Вона поліції так і сказала, що у неї не було грошей його поховати і вона не знала, що ще з цим робити», – пояснила журналістам сусідка Наталя.

Однак найстрашніша знахідка слідчих чекала, коли хтось із сусідів порадив оперативникам запитати жінку про сина. Хлопчик жив з мамою і в якийсь момент просто пропав.

В ході огляду виявилося, що квартира насправді не однокімнатна, а двокімнатна – одна з дверей була «намертво» загороджена шафою. Коли меблі відсунули і увійшли, в «таємній» кімнаті знайшовся скелет хлопчика. Він помер ще в 2000 році 12-річним.

Дитина, за словами сусідів, була хвора з народження, і щоб допомогти йому, мати і зійшлася з Олександром, що практикував як екстрасенс. У квартирі почали проводити обряди, виганяти злих духів і хворобу з дитини.

«А потім залишився тільки Олександр: ні дитини, ні дивних людей більше не стало чути», – розповіла сусідка.

У поліції Москви дані про те, що трапилося поки не коментували.