Новини

Мовний скандал з каналом “1+1”: мережі здивувала нова заява продюсера

0

Продюсер телеканалу “1+1” Олена Єремєєва заявила, що її слова про мовний скандал “були вирвані з контексту”.

Про це повідомляє “Телекритика”.

За словами Єремєєвої, мова не йшла про якісь упередження з боку каналу щодо української мови, а тільки про виробничі нюанси.

“Навпаки, добре відомо, що телеканал “1+1” завжди підтримував розвиток україномовного контенту, першим запустив в праймі україномовні продукти і формував тренд на ринку ще до прийняття мовних квот. Ще кілька років тому було прецедентом серед каналів, коли ми знімали україномовний художній телевізійний продукт одними з перших – “Століття Якова”, “Катерина”, “Школа”, “Дві матері”, а зараз це вже стає звичним. Цього року ми плануємо збільшити кількість україномовних продуктів вдвічі”, – сказала продюсер.

Вона підкреслила, що в різних жанрах є своя специфіка, зокрема, виробництво драм і мелодрам дійсно відрізняється від комедій і вимагає іншого підходу.

“І кажучи про те, що іноді зустрічаються актори, які в силу специфіки виробництва серіалів не завжди успішно грають в кадрі, спиралася на коментарі режисерів, сценаристів, літредакторів і звукооператорів, які отримуємо в процесі проведення кастингу, знімального або монтажно-тоніровочного періодів. Саме тому, коли виходить якісний ігровий фільм або новий серіал українською, і глядачі, і критики особливо відзначають якість мовного звучання”, – сказала Олена.

Цим вона пояснила повільний перехід на україномовний продукт. У той же час слова Єремєєвої обговорили в мережі.