Політика

“Може, це Божа кара?” – Секретар РНБО Данілов висміяв блокування “нового” каналу Медведчука

0

Швидке припинення мовлення телеканалу “Перший незалежний” нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука може бути пов’язано з “Божою карою”.

Про це секретар РНБО Олексій Данілов сказав в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”, інформує Цензор.НЕТ.

“Що сталося з тим телеканалом? Чому він припинив мовлення? Може, якась технічна помилка, ми не знаємо. Потрібно розбиратися. А може, це Божа кара?” – сказав Данілов.

Він нагадав, що закрити зазначений телеканал можуть тільки в разі порушення законодавства або за роботу на країну-агресора.

“Ми збираємо всю інформацію, яка стосується ЗМІ, це наша робота. Ми відстежуємо всі ці процеси. Якщо канал не порушує українського законодавства, у них не буде жодних проблем”, – сказав секретар відомства.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16