Суспільство

“Може прилетіти” – Парасюк у прямому ефірі пригрозив Добкіну підірвати його разом з броньованим Мерседесом

0

Екснардепи Михайло Добкін і Володимир Парасюк влаштували перепалку в прямому ефірі ток-шоу на каналі “Україна 24”. Ведучій довелося втрутитися, щоб заспокоїти колишніх парламентаріїв.

Суперечка виникла після того, як Парасюк торкнувся теми Революції Гідності. Він висловив здивування через те, що редакція програми вирішила запросити для обговорення подій 2014 року проросійських політиків.

“Я шокований в першу чергу від того, що, якщо ви говорите про Революцію Гідності, не можна в студію запрошувати українофобів і корупціонерів. Тому що Революція Гідності — це велика сторінка в історії України, в якій загинули люди», – заявив Парасюк.

Добкін у свою чергу почав його перебивати, нецензурно висловлюючись при цьому.

“Да ладно. Звичайно ж, велика сторінка… Чуєш ти, б**дь. У Верховній Раді очі опускав, а тут вже, б**дь, нагадувати почав», – відповів він.

Ведуча спробувала заспокоїти Добкіна, після чого Парасюк продовжив.

“Хочу нагадати для деяких персон у цій студії, що таке РПГ-22. Це ручний протитанковий гранатомет. І цей гранатомет дуже легко впорається з броньованим Гелендвагеном або Мерседесом S-класу. Тому, я не погрожую, я застерігаю вас, що може прилетіти», – сказав Парасюк на вигуки опонента.

До суперечки політиків приєдналася і колишня народна обраниця Тетяна Чорновол. Заспокоїти всіх вдалося після того, як ведуча пригрозила відключити мікрофони.