Суспільство

Можливо нових мерседесів більше не буде. Стан скандального настоятеля лаври Павла погіршився

0

12 квітня помер монах Києво-Печерської лаври Нектарій, у якого підтвердили коронавірус. Цього ж для стало відомо, що скандальному настоятелю лаври Павлу стало гірше.

Павла через погіршення стану госпіталізували в Олександрівську лікарню. Про це повідомляють джерела 24 каналу.

Серед священнослужителів одного з найбільших храмів України тестування на коронавірус провели 4 квітня. Як і інші, здав лабораторні тести настоятель лаври митрополит Павло. 6 квітня стало відомо, що владика перебуває в лікарні у важкому стані.

Ще нещодавно владика Павло закликав боятися гріха, а не коронавірусу. Більше того, наполягав йти в церкву і причащатися. Також відомо, що нещодавно у митрополита Павла було спільне застілля з “ексрегіоналом” Вадимом Новінським і першим заступником голови Офісу президента Сергієм Трофімовим. Щодо наявності коронавірусної інфекції у них інформації поки немає.

Що відомо про митрополита Павла?Митрополит Павло (в миру Петро Лебідь) є більш відомим за кличкою “Паша мерседес” через його скандальність, любов до дорогих автівок і часті порушення правил дорожнього руху.

Він є митрополитом Російської православної церкви в Україні (тої, яку ще називають “УПЦ МП”). З 1994 року митрополит Павло очолює Києво-Печерську лавру.

Втім священнослужитель не цурається і політичної діяльності. Так у 2008 році він став депутатом Київської міськради від “Партії регіонів”. Хоча сам митрополит спершу планував балотуватися від “Комуністичної партії”.