Суспільство

“Можна і стадіон. ДумайТе”: Лерос кинув виклик Зеленському розібратись “по-чоловічому”

0

Народний депутат від партії “Слуги народу» Гео Лерос заявив, що президент Володимир Зеленський дав термінове розпорядження виключити його з партії. Про це політик написав на своїй сторінці у Facebook, пише ІнфоРезист.

За словами нардепа, це сталося після його виступу в парламенті, під час якого він звинуватив українського лідера в “злитті зі старою системою”.

“Наказав Арахамії терміново зібрати підписи щодо виключення мене з фракції СН, навіть особисто тисне на депутатів, які не погодилися мене виключити”, — зазначив Лерос.

Політик також додав, що його заява з трибуни Ради – “чиста правда, яка відома кожному народному депутату, журналісту, чиновнику”.

“Якщо у Зеленського є до мене питання, нехай по-чоловічому запрошує на фракцію, а не під тиском збирає за спиною підписи, я готовий довести кожне слово! Можна і стадіон. ДумайТе”, – пізніше додав нардеп.

  • Зеленський назвав “мікробами” депутатів від “Слуги народу”, які забули, для чого потрапили до парламенту.
  • Під час виступу у ВР Лерос обвинуватив Зеленського в порушенні своїх передвиборчих обіцянок. Зокрема, нардеп заявив, що президент “заразив всю країну своїми мікробами і бактеріями брехні”.
  • Після цього депутати розпочали збір підписів, щоб виключити Лероса з фракції.