Новини

“Можна мені піти? Я не міністр”: Зеленський в аеропорту потрапив в конфуз

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

В ході сьогоднішнього відвідування Борисполя глава української держави Володимир Зеленський зробив спробу виправдатися перед учасниками брифінгу за ранній догляд. В тому числі, судячи з опублікованих кадрах в мережі, після цілого переліку питань стосовно ремонту місцевої лікарні він передав слово голові Міністерства охорони здоров’я Зоряне Скалецького. Більш того, Зеленський попросив залишитися керівника профільного комітету ВРУ Михайла Радуцького. Однак гаранта Конституції, який активно рухався до виходу, зупинили присутні люди.

“Дозвольте я піду? Будь ласка. Можна, можливо? Я ж не міністр охорони здоров’я », – сказав Зеленський жінці, яка задала питання про медпрепаратах. Разом з тим, президент, як тільки міг, показував, що йому вже пора. Оправдавшись, він поспішно покинув зустріч.

Раніше стало відомо, що на зустрічі президента з жителями Борисполя стався ще один інцидент – з президентом знову посперечався секретар міської ради Ярослав Годунок, якого глава держави в липні минулого року назвав «розбійником» і вигнав з наради.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16