Суспільство

“Можу і послати…”: Слуга народу Євген Брагар зухвало нагрубив та принизив жінку

0

Нардеп від “Слуги народу” Євген Брагар, який вже традиційно раз на кілька місяців з’являється в епіцентрі скандалів, знову “прославився”. Але вже цього разу різкими висловлювання на адресу користувачів соціальних мереж, інформує Знай.

Так, Брагар на власній сторінці в Facebook оприлюднив публікацію, яка стосувалася НАБУ. В результаті під дописом розпочалося активне обговорення, а також критика в адресу нардепа, щоправда, останній не розгубився та запропонував одному з користувачів “відписатися і не читати його більше”.

“Не хочеш читати – відпишись”, – написав Брагар.

Брагар, фото з вільних джерел
Брагар, фото з вільних джерел

В результаті одна з користувачок вказала йому на те, що він не поважає українців, адже говорить до них на “Ти”: “А чому Ви тикаєте, шановний депутат? Ви забули за чиї податки живете і хто Вам гроші платить? Може Вам нагадати ?”.

Але і цього разу “слуга” не розгубився. “Можу і послати”, – коротко написав він.

Згодом йому нагадали про необхідність дотримуватися загальновизнаних норм моралі, зберігати власну гідність і поважати честь інших українців

Я дотримуюся норм моралі, захищаючи власну ідеологічну позицію”, – написав у відповідь Брагар.

Скріншот допису

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist