Суспільство

Мрія Путіна: Лукашенко знову (вшосте) йде в президенти Білорусі

0

Президент Білорусі Олександр Лукашенко, який з 1994 року беззмінно керує країною, вже в шостій раз подав свою кандидатуру на “вибори” очільника держави, пише УП.

Джерело: сайт білоруської ЦВК

Детали: 65-річний Лукашенко подав документи до Центральної комісії з виборів 14 травня.

У переліку кандидатів поруч з нинішнім президентом записані ще 22 “претенденти”. Це – безробітні, пенсіонери, приватні підприємці та представники інших професій.

Серед них є один депутат – 43-річний Олег Гайдукевич. Він є членом Палати представників Національних зборів Республіки Білорусь і Ліберально-демократичної партії.

Нагадаємо: Палата представників Національних зборів Білорусі призначила президентські “вибори” в країні на 9 серпня 2020 року.

Раніше Лукашенко обіцяв, що “на той світ його з президентського крісла не понесуть”.

Раніше стало відомо, що білоруські політичні партії, які позиціонують себе як опозиційні, відмовилися від участі у чергових президентських “виборах”.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist