Політика

«Мудра, освічена людина із авторитетом по всій Україні»: Зеленський розповів чому призначив Кравчука главою делегації ТКГ

0

Володимир Зеленський розповів журналістам якими критеріями керувався при виборі глави української делегації в ТКГ. Про це повідомляє «Колумніст» і з посиланням на Цензор.НЕТ.

Президент України підтвердив, що на посаду глави делегації в нього було кілька кандидатів. Однак, призначення Кравчука він розглядає як найбільш вдале, оскільки делегатами в Мінську повинна керувати мудра, освічена людина, що здобула авторитет по всій країні і, найголовніше, на окупованих територіях.

Що стосується попереднього глави делегації Кучми, то за словами Зеленського, він проробив колосальну роботу, за що президент йому дуже вдячний. Однак, додав він, як то часто буває, люди стомлюються і Кучма тут не виключення.

Нагадаємо, що наприкінці липня президент України Володимир Зеленський призначив головою української делегації в ТКГ Леоніда Кравчука.

Одразу після призначення, Кравчук заявив, що задля забезпечення миру на Донбасі Україні прийдеться піти на деякі компроміси перед Москвою.