Різне

“Мурманськ офіційно відокремився від Росії”: Єдиний міст, що їх єднав, впав слідом за рейтингом фюрера

0

Як інформує Інфорезист, поблизу російського міста Мурманськ обрушився залізничний міст, по якому проходить єдина гілка, що зв’язує місто з рештою країни. Про це пише “РИА Новости”.

Міст розташований між станціями “Кола” і “Вихідний”. Раніше через танення снігу річка вийшла з берегів і змістила опори залізничного мосту. У підсумку споруда не витримала і обрушилася до того, як її встигли відновити.

Рух по мосту повністю перекрили ще 30 травня, пасажирів перевозять автобусами. У результаті обвалення ніхто не постраждав.

У пресслужбі уряду регіону заявили, що відновлення моста займе три тижні.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на "Колумніст"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік! 👇🏻👇🏻👇🏻

facebook.com/columnistua