Політика

Муждабаев: Ну, ось ще один “зробив” Америку в тупий собачий…

0

Український блогер, журналіст Айдер Муждабаев пише у себе в Facebook, обговорюючи санкції США проти олігарха Ігоря Коломойського єдине, що хочеться сказати: «ну, ось ще один поимел Америку в тупий собачий …».

Блогер зазначає, мабуть, щось теж пішло не так. Насправді все не так. Правильніше сказати все так, як і прогнозувалося спочатку розумними людьми, не відбулося нічого несподіваного. Все сталося тільки так, і ніяк інакше бути не могло.

Щоб передбачити це, не треба абсолютно ніякого розуму, вистачає елементарної логіки. Одне лише стає моторошно цікаво. Коли всі ці нарциси, герої молодецького постсовка, дійдуть до простої думки, що вони – не вічні, що не всесильні, що вони не найрозумнішим, а просто за ними поки ще не прийшли? Але абсолютно точно прийдуть, це лише питання часу. Ніколи, напевно.

«Нарцисизм – небезпечна хвороба, на мій погляд, страшніше шизофренії. І, щоб двічі не лягати. Зацькувати жінку за пост про вібратор в країні, де при владі – імітатори відсотків на 80, це, мабуть, найточніша характеристика суспільства, що не виріс з дитячого садка. І мазо », – написав Айдер Муждабаев.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16