UncategorizedРізне

На безлюдному острові врятували трьох людей завдяки напису на піску (відео, фото)

0

Троє друзів-чоловіків відправились у подорож на катері, але збились з курсу і витратили усі запаси палива. Тому були змушені прибитись до найближчого острова.

Як повідомляє Колумніст, маленький безлюдний острів знаходиться в Тихому океані. Напередодні, друзі вирішили у подорож, яка повинна була зайняти приблизно 42 км, від Пулувата до островів Атоли Пулап, що в Мікронезії. На жаль, мандрівники заблукали і відбились від назначеного місця призначення майже на 200 км.

Прихисток вони знайшли на безлюдному острові Пікелот. Коли мандрівники не прибули на місце вчасно, то знайомі забили на сполох. Було розпочато пошуки під егідою центру берегової охорони США на острові Гуам.

Після трьох годин пошуку, чоловіків спершу було помічено з борту американського військово-транспортного літаку KC-135 Stratotanker. Як пізніше зізнався сам пілот літака, то вони вже були на кінці свого маршруту пошуків і збирались повертатись на базу.

Але нам довелось зробити невеликий гак, щоб оминути дощові хмари. І ось раптом ми глянули вниз і побачили на березі острова напис “SOS”.

Пілоти KC-135 відразу зв’язались з Королівським військово-морським флотом Австралії, адже вони були найближче до цього острова і також мали два гелікоптери на базі.

Згодом чоловіків забрав гелікоптер.