Суспільство

На Дніпропетровщині ветеранам роздали медалі від Путіна

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У Новомосковську 95-річний ветеран Другої світової отримав медаль від президента країни-агресора Російської Федерації Володимира Путіна.

У Новомосковську МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ВЕТЕРАНІВ роздала 15 ювілейних медалей “до 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні” від президента Росії.

Медалі були отримані Харківською організацією ветеранів України і передані в Дніпропетровську область.

Таку медаль отримав і 95-річний ветеран Другої світової Василь Волошко. Сім’я ветерана обурилася і не стала передавати йому нагороду, так як той зараз хворіє і це може негативно вплинути на стан його здоров’я.

Також сім’я готує заяву в СБУ, щоб покарати винних і тримає медаль, як речовий доказ.

Організація, що отримала медалі з Росії, існує рік і 8 місяців.

Джерело: думка

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16