Новини

На Донбасі помер легендарний парамедик, який врятував близько 400 життів

0

У суботу, 8 лютого, помер ветеран війни на Донбасі, парамедик Ігор Неділько (Фаш), який шість років не залишав передову.

За час служби в складі «Ангелів Тайри» він врятував життя близько 400 осіб. Про смерть Неділько повідомила парамедичка Юлія Паєвська на своїй сторінці в Facebook

Після чотирьох контузій у чоловіка зупинилося серце.

«Війна своє візьме. Ти вижив у битвах, але вона тебе нагнала відкладеною смертю – наслідками контузій і болем за долю Батьківщини. Сьогодні твоє тіло доставлено в морг на машині, в якій ти вивіз до життя сотні людей. Я не можу передати глибину моєї печалі», – написала Паєвська.

Вона розповіла, що у Неділька залишився 14-річний син.

Відомо, що доброволець служив у 129 ОРБ. Після переформатування в 2015 році з 131 ОРБ він перейшов у 28 бригаду 18 окремого мотопіхотного батальйону, де служив до квітня 2017 року. Протягом останніх двох років був парамедиком у складі «Ангелів Тайри». Також був волонтером у «Самообороні Маріуполя».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist