Війна

На Донбасі стало на одне окуповане село більше

0

Кабінет міністрів України розширив список тимчасово окупованих населених пунктів на Донбасі, пише Обозреватель.

До нього внесено село Заїченко в Донецькій області. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні уряду 16 вересня, передає “Інтерфакс-Україна”.

“Зокрема, до переліку населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження включено село Заїченко Волноваського району Донецької області”, – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що цим же рішенням уряд виключив вказане село з переліку населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

Село Заїченко окупанти захопили в серпні 2014 року. У лютому 2015 року українські військовослужбовці знищили позиції терористів “ДНР” біля села.

Сполучення з населеним пунктом з кінця 2015 року було ускладнене після того, як російські найманці захопили Комінтернове.

Село Заїченко внесли в список окупованих Росією.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на Донбасі 16 вересня, було зафіксовано два порушення режиму припинення вогню з боку збройних формувань Російської Федерації.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist