Новини

На Донбасі від вибуху загинув мирний житель

0

Сьогодні, сьомого березня, на території Донбасу, де проводиться вже шостий рік поспіль операція Об’єднаних сил, стало відомо, про що сталася раніше чергової трагедії. Йдеться про те, що в результаті підриву на вибуховий пристрій на території тимчасово окупованого російською гібридної армією Піонерського, що в Луганській області, загинув чоловік 57 років, про що більш детально йдеться в звіті СММ ОБСЄ.

Також в звіті повідомляється, що на території вищевказаного населеного пункту чоловік підірвався в результаті спрацьовування вибухового пристрою. Спостерігачі уточнили інформацію про те, що двадцять сьомого лютого чоловік, якому виповнилося 57 років, настав під час ходьби на протитанкову міну в Піонерському.

У повідомленні звіту говориться: «Сусід загиблого чоловіка, двадцять дев’ятого лютого повідомив нам, що знайшов пораненого чоловіка в його будинку вранці 28 лютого, після того як він покликав на допомогу, і викликав швидку допомогу. Однак ще до того, як на місце події прибули карети швидкої допомоги, чоловік помер в результаті сильного кровотечі. 5 березня жінка, що представилася дружиною загиблого, розповіла СММ по телефону, що під час інциденту вона була в Луганську, а її чоловік помер 28 лютого, після того як настав на протипіхотну міну, коли був у них на дачі в Піонерському ».