Війна

На Донбасі зафіксовано порушення перемир’я з боку “Л/ДНР” – штаб ООС

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

У середу, 26 серпня, в зоні проведення Операції Об’єднаних сил на Донбасі збройні формування Російської Федерації “Л/ДНР” один раз порушили режим припинення вогню.

Зокрема, кілька пострілів із стрілецької зброї прозвучало біля Мар’їнки, повідомили в пресслужбі штабу Операції Об’єднаних сил.

Ворожі провокації не несли загрози, тому українські військовослужбовці вогонь у відповідь не відкривали. Серед особового складу ОС бойових втрат і поранень не було.

“Ситуація в районі проведення Операції Об’єднаних сил залишається повністю контрольованою українським воїнами”, – зазначили в штабі.

Відомості із зони ООС за 26 серпня

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16