Політика

На Донбасі загинув молодий захисник України

0

На території зони проведення операції Об’єднаних сил, де вже сьомий рік Російська Федерація агресивно веде бойові дії проти української держави, загинув тридцятитрирічний Андрій Альошин зі Славського Сколівського району. Він проходив військову службу в двадцять восьмий окремої гірничо-штурмової бригади.

На території Сходу України, як інформує прес-служба Львівської обласної державної адміністрації, загинув український військовослужбовець Андрій Альошин.

Таке повідомлення було оприлюднено двадцять третього квітня. Відомо, що Альошин проходив службу за контрактом у складі двадцять восьмий окремої гірничо-штурмової бригади. В даний час немає ніяких повідомлень щодо причин смерті військового.

Цитата з повідомлення прес-служби: «Сьогодні двадцять третього квітня, на території зони проведення операції Об’єднаних сил загинув Андрій Альошин, який є уродженцем селища міського типу Славське, що в Сколівському районі.

Загиблий народився 28 березня 1987 року. Він проходив військову службу за контрактом в зоні проведення ООС в складі 28 окремої гірничо-штурмової бригади ».

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist