Політика

На місцевих виборах у Львові партія “Слуга народу” ледве долає прохідний бар‘єр: Стало відомо, хто лідирує

0

Партію Порошенка на виборах до міськради Львова готові підтримати 36% – про це свідчать результати опитування львівської соціологічної агенції Fama. Із жовтня минулого року “Європейська Солідарність” суттєво наростила підтримку (із 23%) і стабільно демонструє значний відрив від політичних конкурентів, зазначають соціологи.

Про це повідомляє соціологічна агенція Fama.

Партію “Самопоміч” готові підтримати 20% опитаних. До Львівської міськради також мають шанси потрапити партія “Варта” – 10%, “Свобода” – 8%, “Голос” – 7%.

Партія “Слуга народу” балансує на межі прохідного бар’єру із рейтингом 5%. Із жовтня 2029 року підтримка партії Зеленського у Львові впала у 3,5 рази (з 18%).

Інші партії набирають менше 5%. Зокрема, “Батьківщина” – 4%, Українська галицька партія – 2%, Громадянська позиція – 2%, “Сила і честь” – 2%.

Опитування проведене соціологічною агенцією Fama з 1 по 7 вересня 2020 року. Загалом було опитано 800 мешканців Львівської ОТГ, віком від 18 років. Вибіркова сукупність є репрезентативною до повнолітнього населення Львова. Опитування проводилось методом face-to-face інтерв’ю, за місцем поживання респондента.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist