Новини

На новий розважальний канал для бойовиків “Л/ДНР” прийшли люди зі “112 каналу”

0

Раніше Олена Трибушна відмовилася від керівництва інформаційним мовленням державного телеканалу для тимчасово окупованих територій, який створюється замість телеканалу іномовлення UATV.

Про «консультантів» новоствореного каналу вона сказала в ефірі «Радио Донбасс.Реалии».

«Як там буде все насправді відбуватися — я не знаю. Зараз туди прийшли, як мені розповідали журналісти, які там залишилися, прийшли люди зі «112 каналу», які представилися як консультанти цього проекту. А ми прекрасно розуміємо, що пропагує «112 телеканал» і його власники. Це не проукраїнська історія. Якщо це якась інтеграція, то це інтеграція в «рускій мір», а не в український простір», — сказала Олена Трибушна.

Також вона розповіла, навіщо відкривати новий телеканал, а не налагодити трансляцію українських телеканалів на окуповані території.

«Всього пакета (загальноукраїнських каналів — ред.) — неможливо. З технічної точки зору можливо транслювати так, щоб його не глушили там, сигнал двох телеканалів. Тому що росіяни здатні заглушити практично будь-який сигнал», — додала вона.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16