Новини

На новий розважальний канал для бойовиків “Л/ДНР” прийшли люди зі “112 каналу”

0

Раніше Олена Трибушна відмовилася від керівництва інформаційним мовленням державного телеканалу для тимчасово окупованих територій, який створюється замість телеканалу іномовлення UATV.

Про «консультантів» новоствореного каналу вона сказала в ефірі «Радио Донбасс.Реалии».

«Як там буде все насправді відбуватися — я не знаю. Зараз туди прийшли, як мені розповідали журналісти, які там залишилися, прийшли люди зі «112 каналу», які представилися як консультанти цього проекту. А ми прекрасно розуміємо, що пропагує «112 телеканал» і його власники. Це не проукраїнська історія. Якщо це якась інтеграція, то це інтеграція в «рускій мір», а не в український простір», — сказала Олена Трибушна.

Також вона розповіла, навіщо відкривати новий телеканал, а не налагодити трансляцію українських телеканалів на окуповані території.

«Всього пакета (загальноукраїнських каналів — ред.) — неможливо. З технічної точки зору можливо транслювати так, щоб його не глушили там, сигнал двох телеканалів. Тому що росіяни здатні заглушити практично будь-який сигнал», — додала вона.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist