Суспільство

На рахунки нардепа Киви наклали арешт за тупий наклеп на вбиту Катерину Гандзюк

0

Рахунки народного депутата “Опозиційної платформи – За життя” Іллі Киви арештували. Кошти “заморозили” для забезпечення сплати судового збору за позовом батька активістки Катерини Гандзюк у справі про захист честі та гідності, пише 24 канал.

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді підписуйся на "Європейську Україну" у фейсбуці!

facebook.com/euroua20/

Юридична компанія “Міллер” подала позов проти Іллі Киви від імені батька Катерини Гандзюк, повідомляє “Українська правда”. Справа стосується захисту честі і гідності активістки.

Ілля Кива раніше безпідставно звинуватив Катерину Гандзюк в корупції. 26 червня 2019 року Солом’янський райсуд Києва зобов’язав Киву спростувати брехню про активістку Гандзюк.

Окрім того, суд ухвалив стягнути з депутата на користь Віктора Гандзюка судовий збір у розмірі 1409,6 гривні.

Що загрожує Киві

Якщо Ілля Кива не виконає рішення суду і не спростує брехню про Гандзюк, то його можуть оштрафувати. Більше того, проти Киви можуть відкрити кримінальне провадження.

Що відомо про завершення розслідування у справі Гандзюк:
  • 27 квітня СБУ та Генпрокуратура повідомила, що завершила досудове розслідування у справі про вбивство Катерини Гандзюк.
  • Вони висунули підозри ймовірним організаторам та замовникам нападу – Олексію Левіну та Владиславу Мангеру.
  • Такі дії правоохоронців спровокували протести активістів.
  • Батько загиблої Катерини Гандзюк розкритикував завершення слідства.
  • В Офісі генпрокурора наголосили – прокурор дійшов висновку, що є достатньо підстав для складання обвинувального акту щодо голови Херсонської облради Владислава Мангера та помічника одного з депутатів облради Олексія Левіна (Москаленка).