Події

На Рівненщині офіцер до смерті побив підлеглого, який запізнився на службу

0

У місті Дубно на Рівненщині молодий офіцер побив підлеглого через те, що той спізнився на чергування. Отримані травми були настільки серйозними, що спричинили смерть військовослужбовця.

Про це повідомляє Колумніст.

Медичні працівники заявили, що в лікарню потерпілий прибув із сильною черепно-мозковою травмою. По дорозі до медзакладу у 37-річного контрактника зупинилося серце. Як пізніше вдалося з’ясувати, що офіцер наніс два удари. Після першого військовослужбовець сильно вдарився головою об асфальт, а після другого – головою об стіну.

Згідно повідомлень місцевих ЗМІ, керівництво військової частини спочатку хотіло приховати інцидент. Підозрюваний у справі молодший лейтенант Андрій Сніжко – ветеран війни із Росією, має військові нагороди. Причетність офіцера до скоєння злочину вдалося визначити завдяки знайденому відеозапису.

“Спочатку інформація з приводу побиття командуванням військової частини ховалася. Тільки вже після знайденого відеозапису нам стало відомо про те, що трапилося. Тобто підозрюваний спочатку не заявив про вчинення злочину”, – зазначив в суді прокурор військової прокуратури Рівненського гарнізону Володимир Непийвода.

В суді Сніжко визнав, що побив підлеглого, заявив, що шкодує про вчинок, але не пояснив мотивів жорстокості до товариша.

Вдома у загиблого залишилась дружина і двоє дітей.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist