Суспільство

“На швидкості 150 км/год” – Прессекретарка Разумкова похизувалася гонками на Tesla у своєму Інстаграмі

0

Прессекретарка спікера Верховної Ради України Дмитра Разумкова Ольга Туній поділилася відео з машини, яка мчала на швидкості в 145 км/год.

Ролик дівчина опублікувала на своїй сторінці в Instagram у форматі сторіз, і незабаром він зник з облікового запису, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Зазначимо, зйомка велася з пасажирського сидіння, хто саме перебував за кермом – не видно. Судячи з логотипу на кермі, Туній перебувала в машині Tesla.

У кадр також потрапив спідометр автомобіля, на якому можна помітити показник швидкості.

Швидкість Tesla.

Швидкість Tesla. Instagram / Ольга Туній

Instagram / Ольга Туній

Instagram / Ольга Туній

Ролик Туній супроводила написом: “Вихідні дівчат уже почалися”. Очевидно, спікерка Разумкова їхала на відпочинок із подругами.

Додамо: в декларації Туній автомобіля Tesla не зареєстровано, виходячи з чого можна припустити, що на відео зазнято не її машину. Так, у 2019 році жінка вказувала, що користується Audi A3.

Друзі. Російська пропаганда чим далі охоплює все більше сфер нашого життя і побуту. Російський інформаційний продукт все активніше замилює очі та притомність наших громадян. Тому ми вирішили дати бій! І для перемоги нам потрібен ти! Ми не просимо від вас неможливого. Ми просимо вас лише підписатися на наш новий YOUTUBE-канал! Лише разом ми зможемо протистояти ворогам! Підписуйся!

youtube.com/columnist