Війна

На так звану “ЛНР” насувається водна катастрофа: сепаратисти визнали безсилля

0

Влада” “ЛНР” констатували, що безсилі перед водної катастрофою, що насувається на “республіку”. Так, знамените Ісаківське водосховище сьогодні заповнено водою нижче середнього рівня майже на 3 метри.

Проблему визнав і так званий “начальник управління з питань екології та охорони навколишнього середовища міськадміністрації” Луганська Ігор Рупіна. Він заявив, що проблема буде тільки посилюватися і сьогодні “влада” безсилла.

Сумна доля, як пише підконтрольний окупантам паблік, спіткала і Елизаветинське водосховище. Його заповненість тільки 8 метрів, водойма на межі повного вимирання.

Більш того, жителі ОРЛО заперечують, що “влада” проводить очищення річок. Очевидці кажуть, що подібні роботи якщо і були, то мали разовий та показовий характер.

Експерти кажуть, що причина вимирання джерел в так званій “ЛНР” – припинення відкачки води в шахтах. Їх зупинили майже відразу після окупації Донбасу в 2014 році.

“Вода в Вільхівці, наприклад, так і не з’явилася. Точно так же і в річці Білій: після припинення водовідливу шахти Романовська перелив через дамбу Ісаковського водосховища не йде, вода в продовження русла річки Біла не надходить”, – констатують місцеві блогери.

“Ні водовідливів шахт – ні води”, – додають вони.

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16