Суспільство

На телеканал «НАШ» запросили бойовика ЛНР, який заявив, що «Донбас – не Україна»

0

На українському телеканалі дали слово представнику бойовиків так званої “ЛНР” в Тристоронній контактній групі Родіону Мірошнику. Про це журналіст Денис Казанський розповів на своєму ютуб-каналі.

“Український телеканал “НАШ”, який належить українському політику Євгену Мураєву днями включив в ефір одного з ток-шоу представника луганських бойовиків, яких вбивають наших солдатів і мирних жителів Родіона Мірошника”, – пояснив журналіст.

Казанський підкреслив, що Мірошник віщав на українському каналі близько півгодини і озвучував при цьому всі тези російської пропаганди.

Терорист розповідав в ефірі, що Україна “не хоче миру” і “не хоче виконувати Мінські угоди”. При цьому також звучало, що Росія не бере участі в бойових діях на Донбасі.

Також журналіст розповів, що до війни Мірошник був депутатом місцевої ради в Луганську від “Партії регіонів”. Він прославився неофашистськими та українофобськими висловлюваннями. Наприклад, Мірошник називав” недоросою ” українців, які здобувають освіту українською мовою.

У той же час Казанський сказав, що нікого з представників ТКГ від України в ефір на каналі “НАШ” не запросили.

Терорист Мірошник під час виступу заявив, що бойовики на тимчасово окупованих територіях не збираються залишати зброю.