Суспільство

На тлі церков і радянських пам’ятників: Кіркоров, Басков та інші росіяни знялися в кліпі на підтримку Лукашенка

0

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Ми вирішили створити телеграм-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

https://t.me/ovision16

Російські поп-співаки й співачки записали спільну пісню «Кохану не віддають» й випустили кліп на підтримку позиції Лукашенка. Відео з’явилось у YouTube, передають Патріоти України.

Артисти позують на тлі білоруських вишиванок, співаючи при цьому: «Тут моє небо, мій дім, моє серце… /Я люблю всією душею землю свою». Микола Басков, Філіп Кіркоров, Олександр Буйнов, Аніта Цой та інші закликали білорусів «жити в мирі» та згадували про «лиха і незгоди», які пережив «наш народ» на тлі кадру церкви й таблички «1941-1945». Завершується кліп кадром з червоно-зеленим офіційним прапором республіки й гештегом: «Любимую не отдают».

Армія! Мова! Віра! Це для тебе не пусті слова, правда? Державницька позиція для тебе є пріоритетною і ти не дозволиш всіляким реваншистам здати Україну? Тоді ти зобов'язаний підписатися на наш телеграм-канал "Блоги вільної України"! Тут таких як ти шанують. А реваншистів, рашистів і зелібобиків відправляють за порєбрік!

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16

https://t.me/ovision16