Суспільство

На трасі Київ-Чоп сів винищувач Су-27: бойові навчання (Відео)

0
В рамках навчань військові відбивали потенційне масштабне вторгнення ворога.

У Рівненській області сьогодні пройшли військові навчання. Там задля посадки літаків повітряних сил перекрили частину траси Київ-Чоп, передають Патріоти України з посиланням на 5 канал.У навчаннях брали участь солдати 39 бригади тактичної авіації. Усього було задіяно дванадцять винищувачів, чотири з яких – літаки Су-27 – працювали на трасі Київ-Чоп.

Спочатку один літак провів дорозвідку погодних умов. За ним два літака просто пролетіли над трасою, і лише один здійснив посадку та злетів.

Ці навички знадобляться військовим льотчикам у разі масштабного вторгнення ворога. Трасу Київ-Чоп українські військові зможуть використати як злітно-посадкову смугу. Для цього на цій ділянці дороги немає поворотів, дорожнє полотно майже без вибоїн, а обабіч траси немає ні дерев, ні електростовбів.

Подивитися на відпрацювання маневрів прийшли мешканці навколишніх сіл. Крім цього, сюди завітрали люди з сусідніх областей. Кажуть, подивитися і показати дітям, як сідає літак.

Самі навчання розпочалися на три години пізніше запланованого часу. Через погодні умови, до кінця не було зрозуміло, чи відбудеться відпрацювання елементу взагалі.

Решта літаків, які вилетіли з Житомирського аеродрому пройшли вишкіл на Хмельниччині та Волині. Вони відпрацювали перехоплення бомбардувальника та примушування його до посадки на оперативний аеродром.