Політика

На виборах ми говорили виборцям, що викривачі хабарників отримають 10% від хабаря, а Леросу — пропонують від 5 до 8 років в’язниці, — «слуга народу» Гурін

0

Українські народні депутати своїм мовчанням щодо кримінального переслідування їхнього колеги Гео Лероса підтримують напади на народного депутата і руйнування держави.

Про це на своїй сторінці в фейсбуці написав нардеп (СН) Дмитро Гурін, передає Цензор.НЕТ.

«Проти Гео Лероса порушили кримінальну справу і пропонують його посадити від 5 до 8 років. Нагадаю, Гео в неділю опублікував плівки з обговоренням продажу державних посад б̶р̶а̶т̶о̶м̶ «людиною, схожою на брата» голови Офісу Президента Денисом Єрмаком «порядною людиною та АТОшником», — повідомив нардеп.

«Коли я йшов на вибори ми говорили виборцям, що викривачі хабарників отримають 10% від хабаря.

Але ж Андрій Єрмак цього не обіцяв і ось, що він пропонує за викриття корупції для Гео за шахрайство, розголошення державної таємниці (продаж посад), втручання у діяльність державного діяча (спротив продажу посад), зловживання владою або службовим становищем (мандат народного депутата тепер є злочином)

штраф — 5100-12750 грн
арешт до 6 місяців
виправні роботи 1-2 роки
позбавлення праваі обійматі посади чи займати певною діяльностю до 3 років
обмеження волі до 5 років
позбавлення волі 5-8 років», — додав Гурин.

«Звичайно у Гео будуть адвокати (ви здивуєтеся, хто саме), і ми його відіб’ємо. Але я хочу звернутися до всіх знайомих нардепів — своїм мовчанням ви підтримуєте напади на народного депутата і руйнування держави», — резюмував «слуга народу».

Нагадаємо, в неділю, 29 березня, Гео Лерос виклав кілька відео, на яких брат глави Офісу Президента Денис Єрмак нібито обговорює питання призначення на різні державні посади. Нардеп також повідомив, що звернувся в НАБУ.

Андрій Єрмак звинуватив Лероса в наклепі і пообіцяв подати заяви в СБУ і ДБР.

Цензор.НЕТ зробив розшифровку опублікованих записів.

Нардеп від «Слуги народу» Гео Лерос направив копії опублікованих відеозаписів у НАБУ.

САП відкрила на підставі відеозаписів кримінальне провадження за фактом можливого скоєння корупційних злочинів під час призначення осіб в органи державної влади.

ДБР відкрило за заявою Андрія Єрмака провадження за 4 статтями: ст. 190 (Шахрайство), стаття 344 (Втручання в діяльність державного діяча), стаття 328 (Розголошення державної таємниці) і стаття 365 (Перевищення влади або службових повноважень).

Адвокат Масі Найєм повідомив, що прокуратура отримала вказівку шукати провадження щодо створення муралів на депутата від «Слуги народу» Гео Лероса, який також є засновником проєкту вуличного мистецтва Art United Us.

На виборах ми говорили виборцям, що викривачі хабарників отримають 10% від хабаря, а Леросу - пропонують від 5 до 8 років вязниці, - слуга народу Гурін 01

На виборах ми говорили виборцям, що викривачі хабарників отримають 10% від хабаря, а Леросу - пропонують від 5 до 8 років вязниці, - слуга народу Гурін 02
На виборах ми говорили виборцям, що викривачі хабарників отримають 10% від хабаря, а Леросу - пропонують від 5 до 8 років вязниці, - слуга народу Гурін 03

Друзі, з кожним днем стає все складніше донести до вас важливу інформацію, яка має пряме відношення до нашого майбутнього. Хитрі алгоритми соцмережі працюють так, щоб ви чули лише один голос з тисяч. Тому ми вирішили створити TELEGRAM-канал, що дозволить нам спілкуватися з вами без посередників. Там ми будемо викладати в більшій мірі якісну аналітику та блоги відомих політиків, волонтерів, журналістів. Лише якісний аналіз подій в Україні та в світі. Підписуйся! Не дай собою маніпулювати.

👇👇👇

t.me/ovision16