Політика

“На відміну від ЄС, вони практичні…”: У “Слузі народу” заявили про готовність співпрацювати з ОПЗЖ після виборів

0

У партії «Слуга народу» планують після місцевих виборів ситуативну співпрацю з політсилою «Опозиційна платформа — За життя». Про це «Бабелю» розповів співрозмовник у керівництві СН.

За його словами, після виборів «слуги» співпрацюватимуть з ОПзЖ ситуативно. «У них [керівництва ОПзЖ], на відміну від «Голосу» та «ЄС», немає ідеологічних вимог — вони абсолютно прагматичні та зрозумілі», — розповів представник СН.

За інформацією «Бабеля», раніше «Слуга народу» провела соцопитування серед своїх виборців, щоб зʼясувати, з якою з партій після виборів вона може створити коаліцію в місцевих радах і не втратити при цьому рейтинг.

За даними цього опитування, 37% відповіли «з жодною», а 50% — не проти співпраці з ОПзЖ. Частина виборців підтримують коаліцію з «Батьківщиною».

  • Керівником виборчої кампанії партії «Опозиційна платформа — За життя» буде Сергій Льовочкін.
  • 16 липня фракція «Слуга народу» провела праймеріз (внутрішньопартійні вибори) з обрання свого кандидата в мери Києва. Перемогу здобула народна депутат Ірина Верещук. За неї проголосувала більшість членів фракції, у неї найвища соціологія серед інших кандидатів партії, також її підтримав президент.